Author: a***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So bigger than I expected!!!!! Looks great 👍 Good 😊
Color: Clear | Size: one-size | 1 photo(s)
Price: 115kr
one-size
| Material | ABS |
| Closure Type | No-closure |
| Shapepattern | Special shape |
| Style | French |
| Color | Clear |
| Batteries Included | No |
| Height | 20 cm |
| Length | 27 cm |
| Width | 9 cm |
| SKU | sb2301313404793238 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: a***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So bigger than I expected!!!!! Looks great 👍 Good 😊
Color: Clear | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Loveeeeeeee these so much! excellent would buy definitely 👌 👍 😋
Color: Clear | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Thanx for good service💐
Color: Clear | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: b***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it 😍
Color: Clear | Size: one-size | 1 photo(s)